Čo hovoria na moju prácu?

Referencie

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že p. Lacková je absolútny profesionál vo svojom odbore. Pomáhala nám s kúpou bytu financovanou cez hypotéku a jej rady a pomoc boli neoceniteľné. Bola neskutočne flexibilná, veci-znalá a schopná vybaviť aj nemožné - nie síce na počkanie 😊(pretože, predsa len, musela pracovať aj s inými ľuďmi), ale zato so stopercentnou spoľahlivosťou. Mala som z nej pocit, že sa riadi heslom "Nič nie je nemožné", pretože vedela prísť na riešenie akejkoľvek zamotanej situácie. P. Lackovú úprimne odporúčam všetkým, ktorí potrebujú profesionálnu, odbornú a rýchlu pomoc.
Martina Kročitá, MBA a Peter Kročitý, MBA, PhD
Stredoškolskí učitelia, Trenčín
Edita Lacková je pre mňa človek, s ktorým môžem bez pochybností konzultovať všetky svoje finančné záležitosti. Má široké portfólio finančných znalostí a svoju prácu si robí svedomito a promptne na profesionálnej úrovni. Za jej služby nemusíte nútene “dodať” ďalšie desiatky kontaktov vašich známych. Naopak, vy jej služby chcete odporučiť vašim dobrým priateľom a známym veriac, že tak ako pomohla vám, pomôže aj im urobiť si poriadok vo vlastných financiách. Úprimne odporúčam.
Juraj Kocnár
Majiteľ Coffee Sheep s.r.o., Trenčín
Spoločnosť PRESCOT, s.r.o. spolupracuje s Ing. Editou Lackovou dlhodobo, pričom pripravila pre našu spoločnosť optimálny poistný program, predovšetkým flotilové poistenie nášho rozsiahleho vozového parku. Poskytuje nám konzultačnú a poradenskú činnosť k poisteniu majetku a zodpovednosti a súčinnosť pri poistných a škodových udalostiach. Naše požiadavky rieši k našej spokojnosti rýchlo a kvalitne. Profesionálne služby môžeme určite len odporučiť.
Ing. Pavol Bottka
Konateľ spoločnosti PRESCOT, s.r.o.
S pani Editkou Lackovou mám niekoľkoročnú skúsenosť. Uzatvoril som cez ňu životné poistenie ako aj zákonné a havarijné poistenie áut pre seba aj zopár mojich kolegov z práce. Oceňujem profesionalitu, ochotu, rýchlosť a individuálny prístup. Výhodou je prístup k rôznym produktom od rôznych poisťovní na jednom mieste. Určite odporúčam.
Ing. Jan Plinta
Zamestnanec v štátnej správe
Ďakujeme, že sme mohli využiť služby Ing .Lackovej finančnej špecialistky. Jej dlhoročná skúsenosť a profesionalita určite dokáže nájsť konsenzus medzi jej návrhmi a návrhmi bankových sektorov v prospech uskutočnenia cieľa daného klientom. Dokáže bez akýchkoľvek odkladov riešiť všetky náležitosti s vybavovaním administratívnych úkonov ako aj komunikáciu s tým spojenou. Palec hore a odporúčame.
Manželia Adamcoví
Nová Dubnica
Stretli sme sa v s veľkou ochotou pomáhať. Profesionalita, veľký záujem klientovi pomôcť a príjemné vystupovanie sú devízou pani Lackovej, ktorú Vám vie s úsmevom na tvári ponúknuť. Oplatí sa vybrať si práve ju.
Lukáš Matuský
Referent dopravy, Senica
Kontakt

Chcete sa aj vy stať mojim spokojným klientom?